Zadowolenie z pracy zarobkowej, oceniana jest w kontekście wyników na stanowisku pracy.

Młodzi, są zdania, że po zakończeniu edukacji robota jest na wyciągnięcie ręki, niestety, tak nie jest. Naturalnie zatrudnienie jest , ale dla doświadczonych w w danej specjalizacji lub dla młodych za niewygórowaną stawkę . Czasy , kiedy dochodzenie do wiedzy dawałogwarantem otrzymania dobrze wynagrodzenia, minęły , rynek nie jest już spragniony ludzi posiadających wiedzę teoretyczną, ale wyróżniających się cechami charakteru, która zaowocują wysokimi zyskami dla firmy. Przedsiębiorczość, odwaga to walory cenione przez pracodawców , praca dla takich rozpoczynających karierę odpornych na stres ludzi jest dostępne. Oczekiwania społeczeństwa, co do wysokości wynagrodzenia za wykonane zadania rośnie , obywatele pragną osiągać wyższe dochody, bo ich ambicje są większe, pragną więcej posiadać i zabezpieczyć swojej domownikom dobre warunki życia . 

Zadowolenie z pracy jest ważne , odczuwanie uznania przez przełożonych również , zgranie tych przesłanek z satysfakcjonującym wynagrodzeniem uważane jest za powodzenie w życiu zawodowym. Emigracja w poszukiwaniu pracy jest ciągle postrzegana , jako jedno z rozwiązań, jednak im więcej lat przybywa, tym bardziej myśli o pozostaniu w kraju . Praca , które pozwala może zapewnić dla siebie i bliskich dach nad głową oraz godziwy byt ,  jest dostępne tylko dla niektórych . 

bästa dejtingsidor datingsida.xyz

Stanowiska takie jak menadżer, pozwalają osiągnąć wysokie dochody , ale praca taka łączą się z z całym dniem spędzonym w pracy, przeżywaniem sytuacji stresujących i przymusem poradzenia sobie z nowymi wyzwaniami. Podchodzenie do obowiązków zawodowych, jak do przykrego obowiązku, konieczności jest nie tylko niekorzystne dla pracownika ,  ale również dla przełożonego, nieprzynosząca zadowolenia praca to niezadowolony podwładny,  który jest mniej wydajny , jest wiecznie wyczerpany i zdenerwowany.