kompleksowe badania słuchu, refundacja NFZ, sprzedaż ratalna
Zamów wizytę domową

Urządzenia bezprzewodowe:

Wśród najnowszych rozwiązań bezprzewodowych chcielibyśmy zaproponować Państwu zestawy MobilPaket lub TEK/mini TEK kompatybilne z aparatami firm Siemens i Audio Serwis.

Dzięki nim mogą Państwo bez problemu posłuchać wiadomości w radio, porozmawiać przez komórkę, czy obejrzeć film na DVD.

Zestawy MobilPaket lub TEK umożliwiają połączenie z całym szeregiem urządzeń, począwszy od telefonów komórkowych, radioodbiorników, odbiorników telewizyjnych, odtwarzaczy MP3, aż po zestawy HiFi.

Dźwięk jest bezpośrednio transmitowany do aparatu słuchowego, możemy doświadczyć niezwykłej jakości odtwarzania muzyki lub porozmawiać przez telefon bez zakłóceń, których przyczyną są zewnętrzne hałasy.

Zestaw MobilPaket składa się z 2 elementów:

  • - Mobil Connect – wielozadaniowego pilota zdalnego sterowania, pełniącego funkcje jednostki sterującej,
      nadajnika – odbiornika i mikrofonu
  • - przystawki Bluetooth, która pełni rolę łącznika pomiędzy źródłem dźwięku a pilotem Mobil Connect

Innym rozwiązaniem jest urządzenie firmy Phonak iCOM + TV LINK (kompatybilne z aparatami firmy Phonak).

iCOM – Interfejs komunikacyjny

Bezprzewodowe połączenie

Dla wielu z nas, prowadzących aktywny tryb życia, bycie w kontakcie z otoczeniem oznacza możliwość korzystania z różnorodnych systemów komunikacji, takich jak telefony, telewizja, odtwarzacze MP3, komputery i inne źródła dźwięku.

iCOM zapewnia najwygodniejszy sposób współpracy pomiędzy wszystkimi bezprzewodowymi aparatami firmy Phonak ( za wyjątkiem wersji Petite ) a nowoczesnymi urządzeniami komunikacyjnymi.

Obuuszna cyfrowa transmisja StereoSound jest niezwykle odporna na jakiekolwiek zakłócenia. iCom bezprzewodowo łączy aparaty słuchowe z urządzeniami Bluetooth i telefonami jak również oferuje możliwość kablowego połączenia.

Przychodzący sygnał w zależności od jego priorytetu automatycznie powoduje przełączenie aparatów słuchowych na indywidualny program słyszenia EasyAudio lub EasyBluetooth.CONCHA
Aparaty Słuchowe

al. Wojska Polskiego 55
70-476 Szczecin


od poniedziałku do piątku
 9:00 - 16:30

(91) 433 44 97

concha@poczta.onet.pl

projekt www i realizacja