kompleksowe badania słuchu, refundacja NFZ, sprzedaż ratalna
Zamów wizytę domową

Ochronniki słuchu:

Zwykle dokonuje się wyboru ochronników słuchu jedynie na podstawie parametrów tłumienia zamieszczanych na opakowaniu. Tymczasem tylko odpowiednie dopasowanie indywidualnego ochronnika słuchu zapewni wysoką skuteczność ochrony.

Ochronnik musi szczelnie przylegać do kanału wewnątrzusznego. Dlatego kształt ochronników Variphone® jest dopasowany do kształtu ucha i wykonywany na podstawie wycisku z ucha. Dzięki temu ochronniki Variphone® skutecznie tłumią hałas, są wygodne w noszeniu i nie uciskają.

Unikalna, dwukanałowa budowa Variphone® pozwala szybko i precyzyjnie ustawić parametry tłumienia tak, aby hałas został zredukowany do poziomu zapewniającego komfort pracy. Całkowite lub niedostateczne wyciszenie hałasu powoduje złe samopoczucie użytkownika. Co więcej, ochronniki Variphone® posiadają regulator tłumienia. Gdy warunki pracy się zmieniają, można łatwo dopasować tłumienie do nowego poziomu hałasu.

Ochronniki Variphone® nie wyciszają mowy, dzięki czemu użytkownik może komunikować się w hałasie. Jest to zasługą precyzji dopasowania tłumienia z dokładnością do 1 dB.

Spełniane normy:
DIN ISO 4869 (1993)
DIN EN 352-2
0121 CE 93
SABS
NAL

 

 CONCHA
Aparaty Słuchowe

al. Wojska Polskiego 55
70-476 Szczecin


od poniedziałku do piątku
 9:00 - 16:30

(91) 433 44 97

concha@poczta.onet.pl

projekt www i realizacja